SON DAKİKA

Yalın Haber, Doğru Dürüst, Tarafsız, 5kitahaber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, yeni bir aşk veya devam eden ilişkinizde sürpriz heyecanlı olumlu gelişmelerin göstergesidir.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bir çıkış yolu bulmak isteriz. Mecburiyetlerin bizi fazlasıyla yorduğunu düşünebiliriz.

Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Zorluk çıkartan ve sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkinizle alakalı meseleler bir hayli sıkıntı yaratabilir. Bazı kişileri bağışlamakta, anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz. Neden her şeyi benden bekliyorsunuz diyerek tepkide bulunabilirsiniz.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Huzurun önemini vurguluyor. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor. Ancak iştahımız da bir hayli yükseliyor. Bu iki gün boyunca özellikle kilo alma sorunu olanların yine sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelerinde yarar var.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Sizin kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi, kişiselden ziyade genel anlamıyla durumları gözden geçireceğinizi de işaret etmektedir. Daha önce konuşulan ancak çözüme kavuşmamış olan meseleler üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve toplumsal ilişkilerimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlayan bu görünüm, bazen bulunduğumuz yeri, konumu sorgulamamıza yol açabilir. İyi şartlarda yaşamak istiyoruz. Şu anki durum bizi pek tatmin etmiyor gibi.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Yandex.Metrica