SON DAKİKA

Yalın Haber, Doğru Dürüst, Tarafsız, 5kitahaber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, bir çok meseleyi, farklı bir açıdan ele almanızı, daha önce gözünüzden kaçan noktaları görmenizi sağlayabilir. Yeni bir gözle bakmak halidir bu.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu aşk hayatınızla ilgili konuları tekrar bir gözden geçirme anlamında önem taşır. Biraz sinirli tepkilerde bulunmanız mümkündür. Oysaki şöyle sakince konuşulsa problemler bir şekilde düzene konulabilir.

Saat 15:08-18:48 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisindeyiz. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Minicik şeylerin bile sizi mutlu etmesini, ruhunuzun huzura kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık asla vazgeçemeyeceğiniz kadar değerlidir. Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, arka planda bitirmeye çalıştığımız işleri dikkatlice gözden geçirmemizi sağlıyor. Bazı endişelerimiz olsa da, en azından nasıl bir yön belirlersek daha kazançlı çıkarız bunun üzerinde duracağız. Çıkarlarımızı hesaba tabii ki katmalıyız. Bilinçli, sakin bir şekilde, kontrollü hareket edersek, kimsenin bizi etkilemesi, sinirlerimizi bozması mümkün olmaz. İç sesimize kulak verelim ve planlı şekilde ilerleyelim.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aşk, çocuklarınız, ekmeğiniz, inandığınız olgular kıymetli. Geleceğe taşınmayan hiçbir şeyi hayatınızda istemezsiniz. Güven veriyorsa, uzun ömürlü ise istemezsiniz.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Yandex.Metrica