SON DAKİKA

Yalın Haber, Doğru Dürüst, Tarafsız, 5kitahaber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşum etkisinde, yeni arkadaşlar, yenilikler, yeni ve farklı projeler, işler, değişiklikler size heyecan katabilir.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu aktif bir iletişimin simgesidir. Yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz ayın başında düşündüğünüz veya o günden bu yana yaşanan meseleleri tekrar ele alabilirsiniz.

Saat 15:08-18:48 arasındaki Ay-Boşluk süresince, içinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. İç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken, rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak, rahatlamak, güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken, geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, toplumsal konularda fikirlerinizi açıkça ifade edebilmenizi, iş ortaklarınızla bazı konular üzerinde görüşmenizi, size karşı çıksalar dahi asla taviz vermeden ilerlemenizi sağlıyor. Şu sıralarda sizi en fazla zorlayan konulardan biri, sadece kendi çıkarlarını düşünen kişilerin tavırlarıydı. Şimdi bu görünümle, siz de düşüncelerinizi ortaya koyabilecek güçtesiniz.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her şeyin sağlam, huzur verici ve zorluklardan uzak olmasını istiyoruz. Kendimizi güvende hissetmemizin nedeni, ailemiz, geçmişimiz ve yaşadıklarımız. İşte bütün bunlar bizi yoruyor ve hüzünlendiriyor. Bunları geride bırakıp, geleceğimizi çizmek için bir mucizeye ihtiyacımız olduğunu düşünebiliriz.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Yandex.Metrica