SON DAKİKA

Yalın Haber, Doğru Dürüst, Tarafsız, 5kitahaber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, sürpriz bir teklifle karşılaşmanız ve hızlıca girişimde bulunarak başarılı olmanız anlamına gelir. Sıradanlık size göre olmadığı için, adım attığınız konuda yenilikçi fikirlerinizle ilgi uyandırmanız mümkündür.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu, iyi bir çıkış yolu bulmamızı sağlayıcıdır. En azından çıkarlarımıza uygun şekilde düşünürüz.

Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz. Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Duyarlılık ve huzurun gün boyu önemi büyük olacak.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü olumlu bir bakış açısı kazandırıyor. Hem yakın çevremizle iletişim anlamında hem de toplumsal ilişkilerimizde fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizde hız kazandırıyor. Her şey sağlam temelli olsun isteyeceğiz. Dostluklara önem vereceğiz. Eğer bir şeyden emin isek, onun peşini bırakmayacağız. Daha önce başladığımız işleri de hızlıca bitirmeye gayret edeceğiz.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi, finansal konular üzerinde durmamıza neden oluyor. Bizim için geleceğimiz önemli. Ne yaşanmışsa yaşansın. Önemli olan hayatımızı garanti altına almaktır. Bu nedenle titiz bir incelemede bulunmalıyız.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Yandex.Metrica