SON DAKİKA

Yalın Haber, Doğru Dürüst, Tarafsız, 5kitahaber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat 08:16 Ay-Uranüs kavuşumu, özel hayatınızı, ailenizi, evinizi ilgilendiren konularda verilecek hızlı kararların, değişimlerin işaretçisidir. Bunlar üzerinde iyice düşünmenizde yarar var.

Saat 14:33 Ay-Merkür kavuşumu gayet etkilidir. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız, bunların altından nasıl kalkabileceğinizi düşünürsünüz. Eğer size destek olan birisi varsa, tabii ki halletmeniz çok daha kolay olur.

Saat 15:08-18:48 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Partnerinize, ailenize bir şeyleri sert şekilde ifade edersiniz. Aslında başka şeylere kızgınsınızdır. Sinirinizi boşaltamadığınız için en yakınlarınıza çatabilirsiniz.

Saat 18:48 Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Sağlam olana yöneleceğiz ve huzuru önemseyeceğiz. Her konuda güven ve istikrarı ön planda tutacağız. Ne yaparsam kendimi garantiye alırım, nasıl bir adım atarsam yararlı olur diyerek analizde bulunuruz.

Saat 21:17 Merkür-Satürn görünümü, hangi konuda olursa olsun düşüncelerimizi belli bir düzenlemeden geçirerek dış dünyaya ifade etmemizi sağlıyor. Kendi kendimizi kontrol etmemizi sağlayıcı tesiri de yüksek. Tabii ki sinirlendiğimiz durumlar var. Fakat bunların üzerinde biraz daha düşünürsek, daha etkili ve doğru kararlar verebiliriz.

Saat 21:23 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yaşamda edindiğimiz tecrübeler ışığında gelecek konusunda biraz endişeliyiz. Ancak şunu da iyi biliyoruz ki, ayaklarımızın üzerinde durmamız gerekiyor.

Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Yandex.Metrica